اهمیت جهش گرافیک در xbox720 و ps4


ا چند روز دیگر تا سال 2012 فاصله داریم و به لطف رونمایی در سال جدید چنانچه شایعات موجود در اینترنت به درستی پیش رود XBOX720 را به ما نشان خواند داد. به نظر ما شانس اینکه XBOX720 در سال 2012 به نمایش درآید بسیار پایین است گرچه هرچه به تاریخ رونمایی نزدیکتر میشویم شایعات نیز بیشتر میشوند.
یکی از وب سایت های محبوب در عرصه طراحی مفهومی یک طرح در مورد XBOX بعدی ارائه داد که میتواند وجود داشته باشد و در مقاله قبلی قابل مشاهده است. تصاویر کاملا همان طرح های افراطی هستند که قبلا میدیدم و برخی نیز معتقدند که بسیار شبیه به XBOX360 فعلی است پس از سالها انتظار دارید که قسمت سخت افزاری آن دستخوش تغییر چشمگیری شود که با این طراحی مفهومی شامل یک هارد درایو (2 TB) و GPS و یک GPU هشت هسته ای به نظر بسیار متفاوت میرسد و بدنبال برخی از جدیدترین شایعات جاگذاری یک وبکم نیز به عنوان استانداد که میتواند در بازی های از نوع Kinect بکار آید.

بخشی که به نظر پایان نایافتنی میرسد در مورد کنسول بازی است که آیا باید صرفا گیم پلی در مقابل گرافیک باشد! در حالی که برخی از ما هر دو را میخواهند و برخی دیگر میپندارند که گیم پلی از گرافیک مهمتر است و بالعکس. ارتقا هایی مانند این که به هر عابر پیاده در GTA 5/6 یک دیدگاه منحصر بفرد داده شود به عنوان نسل بعدی سخت افزار ها امری محتمل است . گرچه عادلانه تر اینست که بگوییم بهمراه نسل بعد انتظار داریم جهش بزرگی در عرصه گرافیک شاهد باشیم و برای ما این هنگامی مهمتر مینماید که در حال بازی در سال های 2012 2013 , 2014 باشیم در اینصورت به لطف جهش های موثر در تکنولوژی از زمان رویایویی Microsoft Xbox360 و Ps3 سونی خواستار گرافیک ها و بازی های فوقالعاده واقعی خواهیم بود.
همچنیم باید به خاطر داشته باشیم که کنسول های نسل بعدی بایستی از لحاظ گرافیکی عمر بیشتری نسبت به PC داشته باشد علاقه مندان با سابقه در بازی در انتظار گرافیک های انقلابی هستند. ممکن است به لطف همکاری با سازندگان انتظار سخت افزار های بسیار بهتری را نسبت به PC داشته باشند .این امر با توجه به زمانی که برای آماده کردن یک کنسول صرف میشود مشکل تر است گرچه این ماشین جهت بازی کردن ساخته شده که به آن مزیتی بسیار عظیم میبخشد.
در سال گذشته در یوتیوب شاهد ویدوئو های رو به افزایش بودیم که سعی داشتند نشان دهند گرافیک XOX720 و PS4 به چه صورت خواهند بود. و این تا حد زیادی با استفاده از PC هایی انجام شد که در دارای آخرین مدل پردازنده و سخت افزار گرافیکی بودند که با خوبی با کنسول هایی که در راه هستند مطابقت دارند میتوانید ویدئو زیر این مقاله را مشاهده نموده و باعث خوشحالی ما خواهد بود اگر نظرتان را راجع به گرافیک هایی مثل این بیان کنید که به روش Real- Time طراحی شده اند و بازی هایی مانند این را برای کنسول های نسل بعد نصور کنید.

Please Watch This Link :next generation graphics (ps4, xbox 720, PC ) Unreal engine HD – YouTube

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s